Upozornění:
Společnost Vyhlídka Františkov poskytuje na stránkách www.rezidencefrantiskov.cz pouze obecné a nezávazné informace. Detailní a individuální nabídkové ceny na koupi nového bytu v Rezidenci Františkov získáte výhradně u našeho autorizovaného makléře. Autorizovaný makléř vám rovněž poskytne závazné a aktuální specifikace týkající se vlastností a vybavení našich bytů a jejich půdorysy.
Technické vlastnosti a vybavení jednotlivých bytů na stránkách www.rezidencefrantiskov.cz jsou pouze orientační a mají pomáhat našim klientům v orientaci v naší nabídce a při rozhodování o pořízení nemovitosti. Schéma půdorysu představuje dispoziční řešení bytu. Zobrazené vybavení nábytkem, vestavěné skříně, kuchyňská linka včetně spotřebičů a pračky nejsou součástí dodávky bytu. Toto vybavení je zobrazeno pouze pro názornost. Přestože pečlivě sestavujeme obsah těchto internetových stránek a zajišťujeme jejich pravidelnou aktualizaci, může se stát, že informace na těchto stránkách nebudou aktuální, přesné a kompletní.

Copyright
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na internetových stránkách se vztahují autorská práva společnosti Vyhlídka Františkov, pokud není uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu bez písemného souhlasu společnosti Vyhlídka Františkov je zakázáno.

Tiráž
Provozovatelem stránek je společnost Vyhlídka Františkov. Společnost Vyhlídka Františkov je českým právním subjektem se sídlem v Ostravě. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 63685. Tvůrcem stránek a technickým správcem je společnost Walker & Lambert s.r.o.

`