Bydlení v městě budoucnosti

Rezidence Františkov se nachází v Ostravě, v ulici na Františkově. Ostrava je městem příležitostí. V novém tisíciletí se město zbavilo ekologické zátěže spojené s těžbou černého uhlí a vydalo se cestou moderních high tech technologií. Podle Financial Times je Ostrava v současné době jedním z 10 nejvhodnějších míst pro investice v Evropě. Prestižní časopis Forbes spočítal, že v Ostravě zbohatlo nejvíce Čechů z žebříčku TOP 50.

Místo, kde žijete, toho o vás hodně napoví

Praha má svou Malou Stranu, Brno Kraví horu, Londýn Notting Hill, Los Angeles Beverly Hills a Ostrava Hladnovský kopec. Tady si své vily a rezidence odjakživa stavěly prominentní osobnosti města a kraje. Rezidenční čtvrť si díky nízké zástavbě a absenci panelových domů dodnes dokázala uchovat specifickou atmosféru, hodně zeleně a venkovský ráz.

Slyšíte to ticho?

Rezidenci Františkov od živého centra odděluje mohutná hradba majestátních stromů, která slibuje, že na Františkově získáte dokonalý klid a pohodlí k odpočinku, přestože budete jen pár kroků od centra Ostravy.

Snadný přístup ke všemu,
co máte rádi

Přestože je Rezidence Františkov ukrytá v zeleni, doslova po pár krocích se ocitnete v centru Ostravy, třetím největším městě České republiky, se spoustou divadel, kin, sportovišť, restaurací, kaváren a módních obchodů. Po ruce budete mít ty nejlepší školky, školy, univerzity, nemocnice i všechny úřady v Moravskoslezském kraji. Všude budete doslova za pár minut.

Prozkoumejte, co budete mít v rezidenci na dosah >

Každodenní záležitosti budete vyřizovat snáz a rychleji

Spočítali jsme, že bydlet 20 minut od Ostravy znamená strávit ročně za volantem o 300 hodin navíc. Představte si, že ten čas budete mít jen a jen pro sebe. Hezké, že ano? Díky jedinečné poloze bydlení získáte rychlý přístup nejen do města, ale také na dálnici i letiště.

25 min. na letiště Ostrava
66 min. na letiště Katovice

Copyright
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na internetových stránkách se vztahují autorská práva společnosti Vyhlídka Františkov, pokud není uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu bez písemného souhlasu společnosti Vyhlídka Františkov je zakázáno.

Tiráž
Provozovatelem stránek je společnost Vyhlídka Františkov. Společnost Vyhlídka Františkov je českým právním subjektem se sídlem v Ostravě. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 63685. Tvůrcem stránek a technickým správcem je společnost Walker & Lambert s.r.o.

`