Výjimečná rezidence

Rezidence Františkov Ostrava spojuje to, co v segmentu realit ještě nikdo nikdy nespojil: typické přednosti pohodlného venkovského domu se všemi výhodami bydlení přímo v centru města.

5 VILADOMŮ
42 BYTŮ

Interiér: spousta prostoru
a světla

Hlavní předností bydlení na Františkově je nesrovnatelně větší množství prostoru a světla v porovnání s běžnými byty na trhu. Přestože jsou všechny byty nadstandardně velké, díky dokonalé ergonomii budete mít vždy vše po ruce.

2x větší než běžné byty na trhu

Výbavou každého bytu
je slunce

Díky unikátnímu architektonickému řešení má každý byt v rezidenci velký obývací prostor orientovaný na jih. Je to proto, abyste si mohli naplno užít všech 2192 hodin slunečního svitu, které Ostrava ročně nabízí. Ať už si vyberete byt v jakémkoliv patře, bude vždy součástí jeho výbavy slunce.

2192 hodin slunečního svitu

Exteriér:
dokonalá architektura

Přesné linie, hladké plochy, jednoduché tvary. Byty na Františkově jsou vyprojektovány podle nejnovějších trendů moderní světové architektury. Prostá všech okázalých prvků zaujme pravidelnými tvary a vysoce estetickým dojmem.

Pokročilé zabezpečení

Pro obyvatele rezidence je přirozené, že se budou často vydávat na cesty. Kdykoliv budete opouštět váš byt a vyrážet ven, ať už za prací nebo za zábavou, budete vědět, že bezpečnostní opatření rezidence pečlivě střeží váš domov a vy budete mít jistotu, že vaši blízcí a váš majetek jsou pořád v naprostém bezpečí.

Získáte více než jen to,
co vidíte

V Rezidenci Františkov získáte nejen zcela mimořádný a prostorný byt, ale také se ocitnete v dobré společnosti a získáte nejvyšší možnou míru soukromí. Na vesnici, kde zná každý každého, jste pořád pod pečlivým dozorem zvědavých sousedů. V Rezidenci Františkov vám nic takového nehrozí.

Copyright
Na veškeré texty, grafická vyobrazení a jiná díla zveřejněná na internetových stránkách se vztahují autorská práva společnosti Vyhlídka Františkov, pokud není uvedeno jinak. Jakékoli kopírování, šíření, přechovávání, sdělování, vysílání, reprodukování nebo přenášení obsahu bez písemného souhlasu společnosti Vyhlídka Františkov je zakázáno.

Tiráž
Provozovatelem stránek je společnost Vyhlídka Františkov. Společnost Vyhlídka Františkov je českým právním subjektem se sídlem v Ostravě. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 63685. Tvůrcem stránek a technickým správcem je společnost Walker & Lambert s.r.o.

`